יתרונות השימוש באתר

אז למה לכם להירשם לאתר אתם שואלים? כאן תמצאו את היתרונות בשימוש האתר

שימוש נוח

האתר בנוי בצורה פשוטה ונגישה. ניתן למצוא מגוון רחב של בתים ברחבי הארץ ובעולם. בלחיצת כפתור תוכלו לקרוא על הבית, על המשפחה או האדם אותו תארחו, לתקשר איתו ולתאם החלפות בקלות.

יעילות

עד כה תיאומי ההחלפות וחיפוש הבתים היה בעיקר דרך הקבוצות השונות במדיה החברתית. הרבה פעמים הפוסטים חסרים במידע חשוב. אין פרטים מלאים על הבית, לא תמיד יש תמונות, לא ברור מי הכותב ועוד הרבה מידע שיכול לעזור לנו להחליט.

במקום לקרוא עשרות הצעות ולנסות להבין האם הן מתאימות לנו או לא אפשר לחסוך את הזמן הזה בעזרת מערכת הסינון של האתר שלנו. אתר זה יחסוך לכם באנרגיות וזמן החיפוש בצורה משמעותית! הוא יאפשר לכם סינון רחב מאוד שיביא לדיוק בחיפוש הבית המיוחל. הסינון ייעשה לפי קטגוריות רבות ומגוונות שידייקו את סוג הבית, הסביבה והאנשים איתם תרצו להחליף בית.

פרטיות

הרבה פעמים נתקלים במצבים לא נעימים ברשת החברתית. החל מהצעות שלא מעוניינים בהם ולא נעים לדחות, או הצעות שדוחים כי מעדיפים אחרות. כמו כן לא תמיד רוצים שאנשים וחברים שלנו ידעו שאנחנו מחפשים החלפת בתים באזור מסוים או בכלל. הרבה מההתכתבויות ומשא ומתן נעשים בפוסט לעיני כל וזה מביא לחשיפה לא נעימה – כולם רואים למי סירבת, מה כתבת לזה או אחר ואת כל השתלשלות הדברים ולא תמיד זה מתאים. חלק מהאנשים שרוצים להימנע מחשיפה זאת יפנו בפרטי אך לא תמיד יראו את הפניה כי היא הגיעה לתיבה נסתרת. לדעתנו פרטיות הוא דבר חשוב כשמדובר בנושא כזה אישי ולא כולם צריכים לדעת מתי ואיפה אתה נופש. באתר זה לא יופיעו שמות משפחה ויהיה רק כינוי או שם פרטי כך שזה ימנע חיפוש אחריכם ברשתות החברתיות. כל חילופי הדברים יעשו באופן פרטי דרך המייל האישי או הטלפון אשר יימסר על ידי המעורבים בהחלפה.

אמינות ושקיפות

פרופיל הבית יתן לכם תמונה נרחבת של סוג הבית, מפרט טכני של מבנה הבית, סגנון הבית והכי חשוב פרופיל המשפחה או האדם שאל ביתו תרצו להיכנס ואותו תארחו בביתכם. יופיעו תמונות רבות של הבית, הסביבה והמשפחה. מידע זה חשוב מאין כמוהו כשמדובר בבית שלכם!!! ככל שתדעו יותר כך תהיו רגועים יותר ותעשו את ההחלפה בלב שלם.

בקרה ופיקוח

האתר מהווה סוג של מסננת כבר מהרגע בו רוב האנשים שיופיעו בו יהיו כאלה שמוכנים להשקיע ברישום והכנסת פרטים, מה שמעיד על מידה מסויימת של רצינות. כמו כן תהיה אפשרות לדרג ולכתוב פידבק על המתארחים והמארחים שלכם. זה ייתן תמונה כללית על שביעות הרצון של האנשים ובכך יעזור לכם מאוד בהחלטה. בנוסף תוכלו לפנות למנהלי האתר לגבי השגות, ביקורת וכל דבר שמפריע ונעשה את המיטב על מנת לשפר את המצב. 

השימוש באתר קל ונוח !

לקריאה נוספת על יתרונות השימוש באתר לחץ כאן – יתרונות האתר