הסיפור שלנו

נעים להכיר!

 אנחנו יועד, מרצ'לה, אביגיל ופלג

משפחה שאוהבת לטייל, לנפוש ובעיקר לגלות מקומות חדשים.

גדלנו עם השנים והפכנו למשפחה. גילינו שלטייל זה כבר לא כזה פשוט מבחינה לוגיסטית ובעיקר עסק לא זול בכלל. מצאנו את עצמנו מפנטזים על חופשות ולא ממשים אותן וזה היה מתסכל.

כל חופשה הסתכמה באלפי שקלים ובגלל התעריפים היקרים של מקומות הלינה נאלצנו לקצר את זמן החופשה ולהצטמצם בהוצאות, דבר שהשליך ישירות על איכות החופשה.

שמענו מחברים על הקונספט של החלפת בתים וזה אף פעם לא בא בחשבון. אהבנו את הפרטיות שלנו  ושמישהו זר ישן לנו במיטה ויבשל לנו במטבח בהחלט לא בא בחשבון.

אף פעם לא חשבנו שניתן את הבית שלנו לזרים. 

זה לא הסתדר לנו, בטח לא בבית המיוחד הזה שבנינו לנו. 

עד שיום אחד קיבלנו הצעה להחלפה ביפו דרך חברים. זה בא בהפתעה, והתגובה הראשונה שלנו הייתה- "אין מצב"!

 למחרת הצצנו בתמונות של הבית. ראינו בית נקי ומסודר, היה חדר משחקים, סלון נעים ומזמין ומטבח רחב ידיים ומלא כל טוב. הבית היה ממוקם על הים ומהחלון נשקף נוף שונה לגמרי מהנוף הכפרי שלנו.  עדיין אמרנו שאין מצב, אבל "הלכנו לישון על זה".

במקום לספור כבשים, ניסיתי לדמיין איך זה יהיה…יכולתי לדמיין את עצמנו שם למשך כמה ימים. כתושבי רמת הגולן אין לנו בתי קפה, ים, מסעדות וכל הטוב שיש לעיר להציע במרחק הליכה. פתאום ראיתי הזדמנות לחיות כתושב יפו לכמה ימים, למרות שאומרים שאין כמו יפו בלילות.

המחשבה של לחיות בבית הזה לכמה ימים ריגשה אותנו ובבוקר קמנו עם סוויץ' בראש.

 

אמרנו לעצמנו "למה לא בעצם?". התחלנו להתבשל עם זה במשך כל היום וככל שחשבנו על זה יותר הבנו שהסיבות למה לא לעשות את זה הן סיבות לא מספיק טובות ושהיתרונות עולים על החסרונות.

עם לא מעט חששות וחוסר ניסיון מוחלט החלטנו לקפוץ למים והשבנו "כן" לצד השני.

 ה"שידוך" היה מדהים!

חווינו חופשה מסוג שאנחנו לא מכירים:

 הנוחות של בית אמיתי – חדרים, פינת אוכל, מטבח מאובזר, צעצועים ועוד שלל פינוקים שלא נמצא בבית מלון או צימר.

 

החוויה השונה כשאתה דייר ולא תייר

הכסף שנשאר בכיס בסוף החופשה

ועוד המון דברים, השאירו אותנו עם טעם של עוד.

חזרנו לבית מצוחצח ונקי כמו שהשארנו וזה מוסס את המפלצת האחרונה שפחדנו ממנה.

במהלך השנים גילינו עולם שלם של אינסוף אפשרויות, אינסוף בתים במקומות שלא הכרנו, במקומות שאין בהם מלון והדרך היחידה לנפוש שם הוא להחליף בית.

בתוך כל הריגוש הזה גילינו גם שההתנהלות של חילופי הבתים ברחבי הרשת היא מסורבלת, לא יעילה, דורשת המון זמן וחיפושים אינסופיים אחרי השידוך המתאים.

 בעיה נוספת הייתה חוסר מידע חיוני. כל אחד כותב מה שהוא רוצה על הבית ולא תמיד יש את כל המידע שאתה צריך על מנת לדעת האם הבית מתאים. לא כולם מפרסמים תמונות ואז צריך לבקש או לנסות לראות את הבית דרך הפרופיל האישי בפייסבוק. והדבר הכי חשוב- עם מי אתה הולך להחליף? למי אתה נותן את הבית שלך???? את כל אלה היינו צריכים לדוג מהפרופילים האישיים של האנשים שלא תמיד סיפקו את המידע הדרוש על מנת להיות רגוע.

אחרי שלוש שנים של החלפות החלטנו לקחת על עצמנו את הסיפור הזה ולארגן את הכל בצורה מסודרת, נגישה, שקופה ואמינה, יעילה וידידותית על מנת שכל אחד יוכל להחליף בתים בצורה פשוטה ובלב שקט.

כך נולד לו האתר הזה.

כאן תמצאו מגוון רחב של בתים, עם כל המידע הדרוש לכם על מנת להבין לאיזה בית אתם נכנסים ולאיזה אנשים אתם נותנים את ביתכם.

אז תעשו SWITCH בראש ותתחילו להחליף!

 

עוד לא נרשמתם?

הירשמו והוספו את הבית שלכם למאגר עכשיו!